» استعلام برند

استعلام برند

  • تاریخ :‌
  • بـازدید : 2 569

استعلام برند

استعلام برند قبل از ثبت : یک برند و علائم تجاری شامل حرف، عدد، تصویر و غیره می باشند که معرف کالا و محصولاتی هستند که به بازار عرضه می گردند و کاملا منحصر به فرد می باشند. استعلام برند قبل از ثبت به این منظور است که زمانی که برند تجاری به نام شخصی ثبت شده باشد به هیچ عنوان اشخاص دیگر اجازه ثبت و استفاده از آن را ندارند.

لذااستعلام برندقبل از ثبت به دلیل تنوع در برندهای ثبت شده در سامانه اداره مالیکت معنوی از اهمیت بالایی برخوردار است و شخص را تا حدودی نسبت به درصد تایید یا رد برند خود مطلع میکند.
 
پیش از اقدام جهتثبت برندالزامیست از برند مورد نظراستعلام برندگرفته شود تا این اطمینان حاصل گردد که برند مذکور قبل از این در ایران و سایر کشورها ثبت گردیده یا برندی تحت این عنوان ثبت نگردیده است، از این طریق می توان ازعلائم، برندها، طرح ها و حتی طبقه و صنف آن ها که قبلا در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است آگاه شد و از این طریق ارسال نام های تکراری به سازمان ثبت کاهش می یابد ، لذا در این صورت به دلیل عدم رد برند ، از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری می شود.

نکات استعلام برند قبل از ثبت:

  1. برند مورد نظر عینا تکرار شده و مشابه آن پیش از این ثبت شده است.
  2. برند مورد نظر یکی از کلمات عبارت ثبت شده می باشد.
  3. برند مورد نظر پیش از این ثبت نشده و مشابه آن وجود ندارد.

در موارد ۲ و ۱ شخص پس ازاستعلام برندقبل از تنظیم اظهارنامه به این نتیجه می رسد که برند منتخب مطمئنا توسط سازمان ثبت اسناد و املاک رد می گردد که در این صورت از ثبت آن صرف نظر می کند و در مورد ۳ که مطلوب ترین حالت ممکن می باشد شخص در می یابد که برند مورد نظر تحت هیچ شرایطی با اخطار مواجه نخواهد شد و می توان آن را بی هیچ ممانعتی در طبقه دلخواه ثبت کرد .

نحوه استعلام برند

تماس با ما  و کسب راهنمایی از مشاوران ما به صورت کاملا رایگان

پر کردن فرم زیر و ارسال استعلام برند به ایمیل شما

با پر کردن فرم بالا و وارد کردن طبقه مورد نظر می توان به راحتی قبل از ثبت، استعلام گرفت و دریافت که آیا برند منتخب شخص پیش از این سابقه ثبت داشته یا خیر .

لازم به ذکر است که این نوع از استعلام لزوما تضمین کننده ثبت برند بدون اخطار نیست ولی تا حد زیادی خیال شما را راحت می کند. جهت جستجوی برند با  ما تماس بگیرید.
مطالب مشابه


فروش برند

فروش برند کوئیلو / طبقه 3
فروش برند یورگن / طبقه3
فروش برند آماده بال کافه
برند آماده آرایشی و بهداشتی | فرست پرفکت
فروش برند آماده لوازم خانگی |  نايس لند
فروش برند مشاهیر | برند مواد غذایی
فروش برند آماده صولت | برند مواد غذایی
فروش برند آماده گلدن لند | برند آرایشی
برند لوازم آرایشی و بهداشتی (لی لی مکس)
فروش برند ( پرينگلز pringles )
2018-2020 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای میهن برند محفوظ است.
انصراف
جهت دریافت برند های آماده